Apartamento no Golden Tower
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento no Golden Tower Natal ligt binnen 25 minuten lopen van Palácio Felipe Camarão en heeft een privéparkeerplaats voor degenen die met de auto reizen. Dit appartement van 52 m² is in de Via Costeira wijk van de stad en vrij dicht bij Sun Clock gelegen.
Dit 1-badkamer appartement heeft een eersteklas ligging op afstand van 4 km tot Pe.J.Maria treinstation. Het Museu Câmara Cascudo ligt op 30 minuten wandelen van deze accommodatie.
Bij Apartamento no Golden Tower zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort.
Dit appartement heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met keukengerei.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento no Golden Tower in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Apartamento no Golden Tower naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Apartamento no Golden Tower over parkeergelegenheid?
Apartamento no Golden Tower heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento no Golden Tower?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento no Golden Tower. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 52 vierkante meter. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.